pochmurnie
-0°
-0°
środa
Reklama
zdjęcie poglądowe KWP w Gorzowie Wlkp
Znany biznesmen aresztowany. Akcja antyterrorystów w Krzepicach
03 czerwca 2020 r. | 09:20
31

Antyterroryści z bronią automatyczną, ok. dziesięciu radiowozów i aresztowanie znanego w Krzepicach biznesmena Tomasza K. - tak wyglądał dzisiejszy poranek na ulicy Kazimierza Wielkiego w Krzepicach.

- Trwają czynności i nie mogę nic więcej powiedzieć - powiedziała nam mł. asp. Joanna Wiącek - Głowacz - rzecznik prasowy kłobuckiej Policji.

Do tej sprawy jeszcze wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKI31 odpowiedzi na “Znany biznesmen aresztowany. Akcja antyterrorystów w Krzepicach”

 1. grzegorzjulianwawrylak@gmail.com pisze:

  Czy ten chłop z PiS u jest?

  54
  15
 2. Juda pisze:

  To największy przedstawiciel krzepickiego raju podatkowego. On decyduje kto moze wjechać do krzepic po chleb. Ch*uj ze jego pracownicy do dealerzy narkotykowi od ktorego brali narkotyki. Monopl krzepicki. Trzrepakowa ganksterka pod ktora byla podpisana krzepicka policjia. Kto bogatemu zabroni!!!! Został slynnym biznesmenem ze sprzedaży amfetaminy waszym dziecia.

  49
  27
  • Piotrek pisze:

   Pracowałem u Pana Kowalskiego i moja praca odziwo nie polegała na rozprowadzaniu narkotyków. Żal mi się wogole robi was ludzie, znawcy i specjaliści od ściągania gaci, wszyscy wszystko wiecie najlepiej i okazuje się że jesteście w pozyskiwaniu informacji lepsi od policji. Ciekawe czemu prosto w twarz nie umieliście powiedzieć temu Panu co was boli, a no tak, tutaj łatwiej bo u tego Pana jesteście na jednego liścia i najłatwiej pomawiać i oczerniac anonimowo ale powiedzieć prosto w oczy już trudniej.. Jesteście zerami, zwykłymi niedowartościowanymi zerami, bohaterzy z internetu..

   3
   2
 3. Juda pisze:

  A teraz miano ” Slynny biznesmen” hahahaha autor artykułu pewnie tez jest slynny wśród słynnych mniejszych.

  14
  10
  • Piotrek pisze:

   nie kazdy kto pracował u kowalskiego to diler i
   nie kazdy kto pracuje w spółdzielni to złodziej,
   I kto nie SZANUJE swoich pracowników powinien pracowac SAM na SIEBIE i tylko sam.

 4. Juda pisze:

  Mafia zydy!!!!

  8
  8
 5. Pan Kleks pisze:

  Biznesmen hahahahahaha!!!!!! Chyba serio w PiS ma członkowstwo!!!!

  6
  10
 6. Diadia Szura pisze:

  poziomka..

  5
  5
 7. Miriam pisze:

  Jaki on niebezpieczny – wsty dla Policji . Dla jednego małego człowieka cały zastęp pklicjantów. Tak się robi rozgłos, kosztem drugiej osoby , a na koniec – zarxuty będą bezpodstawne.

  15
  11
 8. Master pisze:

  Kto to?

  11
  4
 9. YovngStaryNaWersalce pisze:

  Krzepice moje miasto.

  5
  2
 10. Emeryt pisze:

  Dobrze że tutaj jesteście anonimowi i możecie wyjść z ostrego cienia mgły przygnębiającego wasze życie.

  14
  3
 11. Lol pisze:

  To może przestaniesz być anonimowy!!!!

  5
  1
  • Emeryt pisze:

   Chodzi mi że teraz każdy wylewa swe żale jaki to niby zły człowiek będąc anonimowy a w rzeczywistości nikt w cztery oczy nie potrafi powiedzieć prawdy. Robienie z siebie twardziela przez Internet nie uczyni Cię kozakiem kiedy jesteś już piz…

   11
   1
   • Lol pisze:

    Chodziło mi o Mariana!

    • Marian pisze:

     Hahahaha. Nie wiesz kobietko jakie ma zobowiazania. Zal mi Ciebie!

     7
     12
     • Prawda pisze:

      Handel amfetamina na rynku krzepockim byl sterowany przez pana Kowala. Mial pracownikow jak. Pan Krzeminiski ps Dosia który został dwa razy zatrzymany i wypuszczony. Gdzie prawo? Gdzie logika? Gdzie urząd skarbowy???? Tysiące zlotych wpizdu, setki krzywd wpizdu, gdzie prawo?

      7
      1
     • Prawda pisze:

      Niema prawa i nie będzie! A k*urestwoo sie szerzyć będzie!!! Policjia krzepice jest waszym sprzymierzeńcem! Mała wioska!!! Robisz co chcesz!!!! Klobuck brawo za brak ingerencji albo brawo za to ze nie wolno wam było ingerować, pakt slownie podpisany pod mokrą panie s………..

      3
      1
    • Bili pisze:

     I ciekawe ile jeszcze jego paropkuw na wolnosci jest?Ale z czasem i tak wpadnom i do puszki.Bo to sa mordercy jednym słowem.I do celi takiego co lubiom takich zwykłych co dzieci trujom.

     • Truciciel pisze:

      Edukować nie zakazywać.. A po za tym większego truciciela i analfabety chyba w okolicy nie znajdziemy.. Czy się myle?

 12. YovngStaryNaWersalce pisze:

  Oj tak tak byczq +1

  6
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *