zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
gov.pl
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Krzepicach
13 stycznia 2021 r. | 14:08
0

21 lutego 2021 roku dla okręgu nr 1 (Krzepice ulice: Brzozowa, Bukowa, Częstochowska od nr 1 do nr 30, Dębowa, Generała Andersa, Generała FieldorfaNila, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Księdza Muznerowskiego, Księdza Stasiewicza, Lipowa, Mickiewicza, Profesora Wiktora Zina, Słoneczna, Spokojna, Sportowa) odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Krzepicach.

Zgłoszenia kandydatów w wyborach możliwe jest tylko do północy do 17 stycznia 2021 roku. Zgłoszenia dokonać można do Miejskiej Komisji Wyborczej w Krzepicach, która znajduje się w Urzędzie Miejskim w Krzepicach.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *