zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Wspólnie działania dzielnicowego i młodzieży z ZS w Krzepicach
23 marca 2022 r. | 13:18
0

Dzielnicowy asp. Sylwester Szlachcic wraz z dyrekcją i nauczycielami z Zespołu Szkół w Krzepicach oraz Urzędem Miejskim w Krzepicach zorganizował inicjatywę mającą na celu uporządkowanie i posprzątanie terenu leśnego znajdującego się przy szkole. Wspólna akcja była poprzedzona działaniami profilaktycznymi prowadzonymi z młodzieżą. Policjant pierwszego kontaktu przeprowadził to przedsięwzięcie w ramach realizacji planu działania priorytetowego, istotnego dla lokalnej społeczności.

Asp. Sylwester Szlachcic jest dzielnicowym w Komisariacie Policji w Krzepicach. W czasie codziennej służby policjant jest w stałym kontakcie z mieszkańcami Krzepic, podejmuje interwencji oraz pomaga im rozwiązywać problemy. Między innymi na podstawie informacji przekazywanych przez mieszkańców, dzielnicowy tworzy plan działań priorytetowych, które są istotne dla lokalnej społeczności. To właśnie w ramach realizacji takiego planu dzielnicowy wraz z dyrekcją i nauczycielami z Zespołu Szkół w Krzepicach zorganizował inicjatywę mającą na celu uporządkowanie i posprzątanie terenu leśnego znajdującego się przy szkole. W przedsięwzięcie zaangażował się również Urząd Miejski w Krzepicach, którego pracownicy dostarczyli worki na śmieci oraz narzędzia niezbędne do posprzątania terenu. Wspólna akcja była poprzedzona działaniami profilaktycznymi prowadzonymi z młodzieżą, na temat ochrony środowiska oraz przeciwdziałania zaśmiecaniu. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *