zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Wspólne działanie dzielnicowego i uczniów z Krzepic
01 maja 2023 r. | 11:18
0

Dzielnicowy mł. asp. Grzegorz Tomczyk wraz z dyrekcją i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzepicach, Klubem Sportowym Liswarta oraz Nadleśnictwem Kłobuck zorganizował inicjatywę mającą na celu uporządkowanie i posprzątanie terenu leśnego znajdującego się przy szkole. Wspólna akcja była poprzedzona działaniami profilaktycznymi prowadzonymi z młodzieżą. Policjant pierwszego kontaktu przeprowadził to przedsięwzięcie w ramach realizacji planu działania priorytetowego, istotnego dla lokalnej społeczności.

Mł. asp. Grzegorz Tomczyk jest dzielnicowym w Komisariacie Policji w Krzepicach. W czasie codziennej służby policjant jest w stałym kontakcie z mieszkańcami Krzepic, podejmuje interwencje oraz pomaga im rozwiązywać problemy. Między innymi na podstawie informacji przekazywanych przez mieszkańców, dzielnicowy tworzy plany działań priorytetowych, które są istotne dla lokalnej społeczności. To właśnie w ramach realizacji takiego planu dzielnicowy wraz z dyrekcją i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzepicach zorganizował inicjatywę mającą na celu uporządkowanie i posprzątanie terenu leśnego znajdującego się przy szkole. W przedsięwzięcie zaangażował się również Klub Sportowy Liswarta oraz Urząd Miejski w Krzepicach, którego pracownicy dostarczyli worki na śmieci oraz narzędzia niezbędne do posprzątania terenu. Do działań włączyło się w tym roku także Nadleśnictwo Kłobuck, którego przedstawicielka dostarczyła sadzonki sosny, a dzielnicowy wraz z uczniami podjęli się ich sadzenia. Wspólna akcja była poprzedzona działaniami profilaktycznymi prowadzonymi z młodzieżą, na temat ochrony środowiska oraz przeciwdziałania zaśmiecaniu. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *