zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
W poniedziałek sesja Rady Miejskiej w Krzepicach
26 maja 2021 r. | 13:17
0

W poniedziałek 31 maja o godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim w Krzepicach odbędzie sesja Rady Miejskiej w Krzepicach, podczas której radni podejmą uchwałę sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej: Budowa jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią handlową na parterze, budowa pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budowa 52 garaży w zabudowie szeregowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową.

porządek obrad:

 1. 1. Otwarcie obrad.
 2. 2. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Krzepice w 2021 r.Uchwała Nr 28.224.2021 w sprawie zmian w budżecie gminy KRZEPICE w 2021 roku.pdf
 3. 3. Podjęcie uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy KrzepiceUchwała Nr 28.225.2021 w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Krzepice.pdf
 4. 4. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej: Budowa jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią handlową na parterze, budowa pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budowa 52 garaży w zabudowie szeregowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogowąUchwała Nr 28.226.2021 w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej.pdf

  Opracowanie ekofizjograficzne.pdf

  Prognoza oddziaływania na środowisko opracowana na potrzeby miejscowego planu..pdf

 5. 5. Sprawozdania, informacje:
  1. a. Sprawozdanie z działalności Burmistrza za okres od 28 kwietnia do 31 maja 2021 roku.
 6. 6. Zamknięcie obrad.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *