zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
sobota
Reklama
W Krzepicach zagra WOŚP!
28 stycznia 2022 r. | 14:01
0

W niedzielę 30 stycznia w gminie Krzepice zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Komunikat ze sztabu znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Już w najbliższą niedzielę, w całej Polsce i nie tylko 🙂
zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 🎼❤☺
My również otworzymy nasze drzwi dla wolontariuszy i organizatorów tegorocznego finału 🙂
Podobnie jak w latach ubiegłych koordynacją finału na terenie naszej gminy zajmuje się sztab WOŚP https://krzepice-2197.wosp.pl/ zarejestrowany przy Zespole Szkół w Krzepicach Sztab WOŚP Krzepice 🙂
W najbliższą niedzielę, 30 stycznia 2022r. o godz. 13.00, zapraszamy na rynek w Krzepicach - wspólnie przygotowujemy dla Was mini plenerową niespodziankę 😉 (mamy nadzieję, że pogoda i pandemia nie pokrzyżują naszych planów - wszak sytuacja jest dynamiczna i bardzo "rozwojowa" .... 😉 O wszystkim będziemy informować na bieżąco! 💪
Natomiast o godz. 16.00 zapraszamy przed ekrany komputerów i telefonów 🙂 Wolontariusze poprowadzą internetową licytację ciekawych, WOŚPowych gadżetów 🙂 Jeśli ktoś nie przyjdzie na rynek - będzie mógł być z nami online 🙂
Ps. Jeśli chcecie się włączyć w organizację tegorocznego finału, macie jakiś pomysł i możecie go zrealizować, wesprzeć wolontariuszy lub przekazać jakiś ciekawy przedmiot/ atrakcję 😉 na licytację, to prosimy o kontakt z szefową sztabu - Bożeną Drab (tel. 503 033 479) lub z nami Gminny Ośrodek Kultury w Krzepicach (tel. 34 3175 033 - najlepiej z panią Magdą Zalewską) najpóźniej do czwartku☺❤💪💪💪
Pokażmy w tym dniu, że możemy być RAZEM oraz że w Krzepicach i okolicach mamy gorące serca 🙂
DO ZOBACZENIA! 🙂 ❤❤❤❤❤

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *