zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
fot. Mateusz Łyczko / Nasza Klasa
Uczniowie ZS w Krzepicach do 11 września będą uczyć się zdalnie! Wszystko przez koronawirusa
27 sierpnia 2020 r. | 11:23
0

Starostwo Powiatowe w Kłobucku poinformowało, że w związku z gwałtownym wzrostem zakażeń koronawirusem COVID 19 na terenie powiatu kłobuckiego Zarząd Powiatu zarekomendował dyrektorom Zespołów Szkół Nr 1, Nr 2, Nr 3 i Zespołowi Szkół w Krzepicach naukę zdalną dla uczniów do 11 września 2020 roku.

Od 1 sierpnia tego roku wzrost zachorowań na dzień 26 sierpnia wzrósł z 11 przypadków do 73 czyli zanotowano wzrost o ponad 600 proc. Zarząd Powiatu po konsultacjach z dyrektorami szkół oraz po przeanalizowaniu sytuacji w powiecie w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców Powiatu Kłobuckiego zarekomendował zgodnie z sugestiami wielu instytucji i naukowców okres „kwarantanny” związany także z powrotami z urlopów i wakacji. /Starostwo Powiatowe w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *