zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Trzy samochody zderzyły się na Częstochowskiej w Krzepicach
13 kwietnia 2022 r. | 11:10
0

W poniedziałek 11 kwietnia na ulicy Częstochowskiej w Krzepicach doszło do groźnego zderzenia trzech pojazdów. Z ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że kierująca seatem wykonywała nieprawidłowo manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego i zderzyła się z jadącym z przeciwka volkswagenem, który następnie uderzył w scanię wyprzedzaną przez seata. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń ciała, a sprawczyni kolizji została ukarana wysokim mandatem karnym.

We wtorek 11 kwietnia, około godziny 6.45 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 43 w Krzepicach. Na miejsce skierowano policjantów z kłobuckiej drogówki, którzy ustalili, że 30-letnia kobieta narodowości ukraińskiej, kierująca seatem, wykonywała nieprawidłowo manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego i zderzyła się z jadącym z przeciwka volkswagenem polo, którym kierował 30-letni mieszkaniec gminy Krzepice.

W wyniku zderzenia polo uderzyło w wyprzedzany przez seata samochód ciężarowy marki scania. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznała 30-letnia kierująca seatem oraz 22-letnia pasażerka tego pojazdu. Obie kobiety zostały zabrane do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania, jednak po przeprowadzonej diagnostyce okazało się, że nie odniosły poważnych obrażeń ciała. Wobec tego zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 30-letnia kobieta, która była sprawcą kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 1200zł. /KPP w Myszkowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *