zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
sobota
Reklama
Sukces. Policjanci odzyskali kolejne skradzione rowery
09 czerwca 2023 r. | 12:36
0

Policjanci z komisariatu w Krzepicach odzyskali rowery, które zostały skradzione na terenie gminy Panki w ostatnich miesiącach. Mundurowi ustalili sprawcę. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec tej samej gminy. Odzyskane jednoślady wróciły już do właścicieli.

Pod koniec maja 2023 roku do komisariatu w Krzepicach zgłosiła się właścicielka roweru marki storm, zgłaszając jego kradzież. Do zdarzenia miało dojść w miejscowości Panki w rejonie kościoła. Intuicja i praca operacyjna kryminalnych z Krzepic i tym razem przyniosła efekty. Mundurowi szybko ustalili tożsamość sprawcy, którym okazał się 14-letni mieszkaniec tej samej gminy. W trakcie przeszukania, na poddaszu ujawniono również inny skradziony rower marki majdller. Informację o jego kradzieży mundurowi otrzymali pod koniec 2022 roku. Teraz 14-latek musi się liczyć z konsekwencjami swoich czynów. O jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny. Jednoślady wróciły już do swoich właścicieli. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *