zachmurzenie duże
15°
15°
niedziela
Reklama
Stracił prawo jazdy na ul. ks. Muznerowskiego w Krzepicach
11 maja 2020 r. | 13:49
0

W minioną sobotę policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 22-letniego kierowcę audi, który jechał po ul. ks. Muznerowskiego w Krzepicach o 58 km/h za szybko. Mundurowi ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym, punktami karnymi i zatrzymali jego prawo jazdy. Przekraczanie dopuszczalnej prędkości to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych na polskich drogach.

W sobotę kilka minut przed godziną 23.00, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli 22-letniego kierowcę audi, który jechał po ulicy ks. Muznerowskiego w Krzepicach o 58 km/h za szybko. Zgodnie z obowiązującymi przepisami młody kierowca, mieszkaniec gminy Przystajń, otrzymał wysoki mandat karny - 500 zł, 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy.

Ulica ks. Muznerowskiego w Krzepicach jest miejscem, które często jest oznaczane przez mieszkańców, za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń, jako miejsce, po którym kierowcy poruszają się z nadmierną prędkością. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *