zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Ruszamy z konkursem „oceń swojego burmistrza i radnego”
03 marca 2020 r. | 13:44
0

Mamy już zdjęcia wszystkich radnych, dlatego oficjalnie możemy rozpocząć zabawę w postaci cotygodniowego konkursu "oceń swojego burmistrza i radnego". Do wyboru macie 15. radnych oraz Burmistrza Krystiana Kotynię.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Krzepicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *