bezchmurnie
17°
17°
czwartek
Reklama
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc
24 marca 2021 r. | 10:57
0

Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku opublikowała wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież telefonu komórkowego, która miała miejsce na ulicy Kościuszki w Krzepicach. Do zdarzenia doszło 11 grudnia 2020 roku. Jeżeli ktokolwiek z Państwa rozpoznaje mężczyznę widocznego na zapisie monitoringu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Krzepicach, ulica Mickiewicza 34, tel. 47 85 82 510 lub krzepice@klobuck.ka.policja.gov.pl.

Śledczy z Komisariatu Policji w Krzepicach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S10+, do której doszło 11 grudnia 2020 roku w godzinach 13:30-13:50, na ul. Kościuszki w Krzepicach- wiata przystanku PKS.

Zabezpieczony w sprawie monitoring zarejestrował sprawcę kradzieży, który o godz. 13.34 wchodzi do wiaty przystanku PKS, podchodzi do śpiącego pokrzywdzonego, a następnie przeszukuje kieszenie jego kurtki i spodni. Chwilę później wychodzi z wiaty przystanku, podchodzi do stojącego roweru i odjeżdża. Podejrzewany o kradzież mężczyzna był ubrany w czarne spodnie, kurtkę koloru czerwono-szarego oraz czarną czapkę.

Nadal nie ustalono tożsamości podejrzewanego mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby mogące rozpoznać podejrzewanego, lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Krzepicach, ulica Mickiewicza 34, tel. 47 85 82 510 lub krzepice@klobuck.ka.policja.gov.pl. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *