zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Rafał Balcerzak i Mateusz Kluba powalczą o fotel Burmistrza
02 lutego 2024 r. | 09:00
2

69-letni Burmistrz Krystian Kotynia zapowiedział, że nie będzie ubiegać się o kolejną pięcioletnią kadencję Burmistrza Krzepic. W gminie Krzepice mówi się o dwóch kandydatach na jego miejsce. Pierwszym jest Rafał Balcerzak, który jest popierany przez większość stowarzyszeń w gminie, natomiast jego kontrkandydatem najprawdopodobniej będzie 59-letni Mateusz Kluba - najlepiej zarabiający nauczyciel w gminie Krzepice, obecnie przewodniczący rady.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Rafał Balcerzak i Mateusz Kluba powalczą o fotel Burmistrza”

  1. Marianna pisze:

    Rafał powodzenia. Na pewno wspólnie z Mariuszem będziemy na ciebie głosować.

  2. K.K pisze:

    Ten portal to porażka! Skąd takie informacje? “Redaktor” Gąsiorowski może raz w życiu był w Krzepicach i pisze takie niesprawdzone bzdety. Balcerzak popierany przez jakie stowarzyszenia z gminy? no właśnie żadne dlatego prawdopodobnie nie wystartuje. A do tego Kluba oczywiście zaznaczone żeby zrobić zamieszanie “najlepiej zarabiający nauczyciel w gminie”. Chłopie zajmij się uczciwą pracą! Ale wracając do obu panów, ani jeden ani drugi nie nadaje się na burmistrza, tym bardziej pan Kluba, który nie wykazywał się jako przewodniczący rady a wiadomo że władzę miał dużą. Przez ostatnie kilka lat nic się nie zmieniło w gminie i to głownie jego zasługa i co teraz może jako burmistrz by coś zmienił? bez szans!!!!

    6
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *