zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Problemy z kolejną uchwałą Rady Miejskiej w Krzepicach
31 grudnia 2021 r. | 12:20
0

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Miejskiej w Krzepicach. Chodzi o uchwałę nr 34.269.2021 Rady Miejskiej w Krzepicach z dnia 23 listopada 2021 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 17.148.2020 Rady Miejskiej w Krzepicach z dnia 5 maja 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Krzepice i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Uchwała ta częściowo jest niezgodna z Konstytucją RP.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *