zachmurzenie duże
16°
16°
poniedziałek
Reklama
facebook.com/pg/andrzejduda
Prezydent Andrzej Duda w piątek przyjedzie do Krzepic!
25 czerwca 2020 r. | 10:02
9

Na finiszu kampanii prezydenckiej, Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Krzepice. W piątek 26 czerwca na rynku w Krzepicach odbędzie się spotkanie z kandydatem na Prezydenta Andrzejem Dudą.

Wystąpienie Prezydenta zaplanowane jest na godz. 13:00.

Informację potwierdzili nam przedstawiciele biura wyborczego Andrzeja Dudy.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Prezydent Andrzej Duda w piątek przyjedzie do Krzepic!”

 1. pytanie pisze:

  po co?

  24
  10
 2. Ziomek pisze:

  uj Cie to obchodzi po co

  10
  10
 3. Anna pisze:

  Super. Życzę wygranej

  7
  8
 4. Anonimowa pisze:

  Czy naprawdę w obecnej sytuacji epidemiologicznej takie spotkanie jest potrzebne? Przecież na pewno z prezydentem przyjdzie cały sztab ludzi, ochrona, sztabowcy, ludzie robiący za tło itp. Jaką mamy pewność, że oni wszyscy są zdrowi. A wiadomo, że na takich spotkaniach zachowanie odległości jest niemal niemożliwe, nie mówiąc już o maseczkach, których niestety duża część społeczeństwa już nie nosi. Naszą gminę na szczęście pandemia nie dotknęła w dużym stopniu, więc po co kusić los. Dni Jakubowe odwołane ale prezydent może przyjechać. Coś tu chyba jest nie tak. Mam nadzieję, że mieszkańcy, którzy wybiorą się na to spotkanie zachowają się odpowiedzialnie.

  4
  7
 5. Mac pisze:

  No to jutro już widzę jak ci wszyscy aspołeczni obywatele naszej gminy i okolic zjadą się do Krzepic śliniąc się w otępiałej ekstazie do pana “prezydenta”. Różnicy żadnej jak przy dniu targowym. Emeryci, bezrobotni, sfrustrowani brzuchaci tatuśkowie po szkołach zawodowych, matki żyjące z 500+ niemające pojęcia co to polityka, ale widzące że Duda dał (duda dej) dzieci z telefonami które nagrają sobie prezydenta i skrzywieni fanatycy, którzy w każdej miejscowości wywiesili plakaty poparcia i czują się ważni bo coś tam niby wspierają. Niestety iloraz inteligencji i wkład w życie społeczne naszej gminy tych ludzi jest ograniczony. Najczęściej ograniczony do zawiści sąsiedzkiej, donoszenia i uprzykrzania życia innym, czemu? Bo w życiu się nie udało, a innym tak…pewnie przez układy. Czytasz to teraz, wizualizujesz sobie tych ludzi u których banery Dudy wiszą na bramach i myślisz no rzeczywiście tak jest. 90% ludzi którzy jutro stawią się na rynku tacy będą… sfrustrowani, ale i ważni bo Duda im dał, docenił ich jako pierwszy (Duda nic nie dał, bo Duda nie ma. Duda nie ma pieniędzy żeby rozdawać je społeczeństwu, no ale wyżej wspomniany iloraz nie pozwala na ogarnięcie pewnych spraw). Zapewne zaraz pojawią się komentarze typu “ty ch…., ty kur….., ty taki czy owaki, aaa pewnie ty POwcu, albo lewicowy ped…… no ale właśnie tylko na to stać tych wszystkich “mądrych” wyborców pis kupionych programami socjalnymi. Bla bla bla i tyle sobie z tego zrobię, a ty będziesz z frustracji wydzierał się na żonę albo dzieci. Niestety kraj został podzielony przez partię rządzącą na gorszych i lepszych. Z tych gorszych, niedocenionych, zaściankowych robi lepszych kupując ich pieniędzmi z podatków i poprzez propagandę tvp każe im ich bronić bo wszyscy inni je zabiorą. Nie pieniądze w życiu są najważniejsze pamiętajcie. Opozycja nie zrobiła nic aby przekonać wyborców kimś konkretnym na kogo można zagłosować, ale trzeba wybrać mniejsze zło. Pan Duda mógłby za to w końcu pokazać jaja a nie ciągle słuchać pana Jarosława K. Tyle. Bawcie się dobrze, bierzcie dalej pieniążki i frustrujcie się… a ja mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach wszystko się zmieni.

  23
  3
 6. RR pisze:

  TVP info informuje, że Prezydent odwiedził Krzepice położone w woj. Wielkopolskim. Wypadałoby to wcześniej sprawdzić. Wstyd.

  • dex pisze:

   Już myślałem że w tych Krzepicach żyją tylko bezmózgowe moherowe berety.
   No ale…
   Są jeszcze ludzie którzy na zimno obserwując wydarzenia i to co się wokół dzieje nie dali się zmanipulować mediom i tym najbardziej popularnym TVpisowskim ściekom!
   Brawo za idealnie trafną wypowiedź!
   Brawo za odwagę wypowiedzi!
   Brawo za swoje zdanie którego większość z tych baranów nie ma i nie wie o co w tym wszystkim chodzi!
   Ach….
   Pisanie i tłumaczenie nic nie zmieni.
   Wszyscy umoczeni w tych ściekach.
   Można byłoby pisać no cóż….ale….
   POZDRAWIAM.

  • Krzepicok pisze:

   Czy ty wymagasz od redaktura jakiejkolwiek rzetelności?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *