zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Pożegnanie Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krzepicach
12 lutego 2024 r. | 12:21
0

W piątek w kłobuckiej komendzie odbyło się spotkanie związane z pożegnaniem odchodzącego na emeryturę Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krzepicach. Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku insp. Mariola Biskup podziękowała za wspólną, pełną poświęceń służbę. W pożegnaniu brała udział kadra kierownicza kłobuckiego garnizonu.

W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Kłobucku odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego szef kłobuckiego garnizonu insp. Mariola Biskup podziękowała za wspólną, wieloletnią, pełną poświęceń służbę podkom. Mirosławowi Kałmukowi – dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krzepicach.

Na pożegnanie podkom. Mirosław Kałmuk podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Policji garnizonu kłobuckiego za współpracę. Podkreślił, że współpracował ze wspaniałymi ludźmi, zaangażowanymi i oddanymi służbie, na których zawsze mógł liczyć. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *