bezchmurnie
21°
21°
wtorek
Reklama
Powiat Kłobucki uruchamia połączenie komunikacyjne Rębielice Królewskie – Popów – Krzepice
21 października 2020 r. | 12:34
0

W czwartek 15 października Powiat Kłobucki podpisał umowy za realizację publicznego transportu zbiorowego na pięciu liniach użyteczności publicznej.

Transport publiczny na liniach Praszczyki-Przystajń-Krzepice oraz Przystajń–Truskolasy–Kłobuck realizowany będzie przez Zakład Usługowy „TEST-PAKT”  z siedzibą w Przystajni natomiast na liniach Janiki-Konieczki-KłobuckJulianów-Wilkowiecko-Kłobuck oraz Rębielice Królewskie–Popów–Krzepice świadczony będzie przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Częstochowa z siedzibą w Częstochowie.

Transport realizowany będzie od 19 października 2020 r. /Powiat Kłobucki/

Zachęcamy do korzystania z usług przewoźników.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *