zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Potrącenie kierowcy na obwodnicy Krzepic
24 sierpnia 2022 r. | 13:30
0

Kłobuccy kryminalni sprawdzają okoliczności i wyjaśniają przyczyny potrącenia kierowcy ciągnika siodłowego z naczepą, który został potrącony przez samochód osobowy w czasie usuwania awarii jednego z kół naczepy. Do zdarzenia doszło w czwartek 18 sierpnia około godziny 4.45 na drodze krajowej nr 43 w Krzepicach. Potrącony mężczyzna z niezagrażającymi życiu obrażeniami ciała, został zabrany do częstochowskiego szpitala.

W czwartek 18 sierpnia około godziny 4.45 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące potrącenia mężczyzny, do którego doszło na drodze krajowej nr 43 w Krzepicach. Do obsługi zdarzenia skierowano mundurowych, którzy wstępnie ustalili, że 53-letni kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, mieszkaniec powiatu częstochowskiego, jadąc w kierunku Wielunia, zatrzymał zestaw pojazdów aby ugasić pożar jednej z opon naczepy, która zapaliła się na skutek wcześniejszej awarii. Podczas gaszenia opony 53-latek został potrącony przez jadące w kierunku Kłobucka alfa romeo, którym kierował 32-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznał potrącony kierowca ciągnika siodłowego, który został zabrany do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów z kłobuckiej komendy. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *