bezchmurnie
17°
17°
czwartek
Reklama
Pomóż policji odnaleźć kierowcę samochodu podejrzanego o potrącenie rowerzysty w Zajączkach Pierwszych
18 kwietnia 2022 r. | 09:03
0

Kłobuccy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzysty, do którego doszło w dniu 28 marca w miejscowości Zajączki Pierwsze. O sprawie informowaliśmy 04 kwietnia, natomiast aktualnie prezentujemy film, na którym prawdopodobnie zarejestrowano samochód biorący udział w zdarzeniu. Jeśli ktoś z Państwa posiada informacje dotyczące zdarzenia lub rozpoznaje prezentowany pojazd, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku lub z najbliższą jednostką Policji.

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń kłobuckiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące potrącenia 80-letniego rowerzysty, do którego doszło w poniedziałek 28 marca w Zajączkach Pierwszych.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z zabezpieczonego monitoringu wizyjnego, na którym prawdopodobnie zarejestrowano samochód biorący udział w zdarzeniu.

Samochód to prawdopodobnie Peugeot Bipper lub Citroen Nemo/Fiat Fiorino.

Pojazd posiada charakterystyczną czarną klapkę wlewu paliwa (ewentualnie klapa może być urwana), relingi dachowe w kolorze czarnym oraz przyciemniane tylne szyby.

Aktualnie policjanci typują i weryfikują pojazdy, aby ustalić kierowcę i samochod biorący udział w zdarzeniu, natomiast jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia lub rozpoznaje prezentowany pojazd, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku, e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: (47) 38582255, (47) 8582280 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *