zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
policja.pl
Policjanci z Krzepic wystawili mandaty za brak maseczki
10 lipca 2020 r. | 12:33
0

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzepicach w ostatnim czasie dokonują interwencji w związku z nieprzestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie gminy. Policja od 1 maja do końca 7 lipca (godz. 11:00) podjęła łącznie 12. interwencji, a część z nich zakończyła się wysokimi mandatami.

Interwencje dotyczyły nieprzestrzegania przez mieszkańców zakrywania nosa i ust, głównie w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie gmin Krzepice, Panki, Przystajń i Lipie. Policjanci z Krzepic część osób ukarali mandatami pieniężnymi w wysokości kilkuset złotych.

W związku z powyższym, uprasza się mieszkańców o zasłanianie twarzy w miejscach publicznych.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *