zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
policja.pl
Policja zatrzymała syna byłego Posła Prawa i Sprawiedliwości
30 kwietnia 2020 r. | 16:26
0

Wczoraj przed godz. 9:00 w miejscowości Zajączki Drugie doszło do zatrzymania agresywnego mężczyzny, który dopuścił się przemocy wobec swoich rodziców. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że użył przemocy fizycznej wobec swojej matki.

- Wczoraj przed godziną 9 doszło do zatrzymania mężczyzny, mieszkańca gminy Krzepice. Pomiędzy nim a jego rodzicami doszło do awantury. Mężczyzna dziś przed godziną 12 opuścił areszt - powiedziała w rozmowie z naszą redakcją, mł. asp. Joanna Wiącek - Głowacz, rzecznik kłobuckiej policji.

Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna to syn byłego Posła Prawa i Sprawiedliwości.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *