zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
sobota
Reklama
KPP w Kłobucku
Policja z Krzepic poszukuje złodzieja
13 czerwca 2022 r. | 12:56
0

Kryminalni z Krzepic prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży gotówki, do której doszło w dniu 13 kwietnia 2022 roku w sklepie samoobsługowym „Chiński Market” na ul. Andersa w Krzepicach. Przestępstwa dokonał mężczyzna, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z KP w Krzepicach lub z najbliższą jednostką Policji. Gwarantujemy anonimowość!

Kryminalni z Krzepic prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży gotówki, do której doszło w dniu 13 kwietnia 2022 roku w sklepie samoobsługowym „Chiński Market” na ul. Andersa w Krzepicach. Przywłaszczenia pieniędzy dokonał mężczyzna, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

W toku dotychczasowych czynności ustalono, że pomiędzy godziną 15.45 a 16.00 mężczyzna widoczny na zdjęciu poniżej, ubrany w spodnie koloru ciemnego, bluzę koloru czarnego ze znaczkiem oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego z charakterystycznym znakiem przypominającym symbol drukowanej litery "H", wykorzystał nieuwagę pracowników i dostał się za ladę sklepu, gdzie po otwarciu szuflady kasy dokonał kradzieży gotówki.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, prosimy o kontakt z KP w Krzepicach 478582510, KPP w Kłobucku, e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: 478582255, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *