zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Oznakowania poziome na drogach gminnych zostaną odnowione
10 marca 2021 r. | 13:34
2

Gmina Krzepice poszukuje wykonawców, którzy odnowią oznakowania poziome na drogach gminnych.

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na odnowieniu oznakowania poziomego na drogach gminnych zarządzanych przez Burmistrza Krzepic. Szacuje się, że odnowienia wymaga około 1000 m2 oznakowania poziomego, w tym około 100 m2 oznakowania grubowarstwowego strukturalnego. Rzeczywista ilość będzie wynikała z aktualnych potrzeb Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Oznakowania poziome na drogach gminnych zostaną odnowione”

  1. Man pisze:

    Przydałoby się przesunięcie niektórych przejść dla pieszych , np. przy skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z Częstochowską odsunąć trochę od krzyżówki , albo Kościuszki z Sienkiewicza , ten sam problem . 🙂

    • JADWIGA pisze:

      Zgadzam się. I niech nikt nie pisze, że odpowiednia prędkość kierowców pozwala na uniknięcie wypadków z udziałem pieszych na przejściach, bo wszyscy wiemy jak to w praktyce wygląda. A chyba lepiej zapobiegać niż leczyć…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *