bezchmurnie
17°
17°
czwartek
Reklama
Od 27 maja będzie do wglądu miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Krzepice
21 maja 2020 r. | 11:34
0

Burmistrza Krzepic zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Krzepice.

Z dokumentami będzie można zapoznać się od 27 maja do 26 czerwca 2020 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Krzepicach, ul. Częstochowska 13, 42-160 Krzepice, od poniedziałku do piątku w pokoju Nr 11 w godzinach od 9:00 do 13:00, oraz na stronie BIP/OGŁOSZENIA/KOMUNIKATY i na stronie Urzędu Miejskiego w Krzepicach.

Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projektach miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Krzepice odbędzie się dnia: 1 czerwca 2020 roku o godzinie 15:00 w Urzędzie Miejskim w Krzepicach, ul. Częstochowska 13, 42-160 Krzepice, w Sali Ślubów (ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z COVID-19, ilość osób przebywający jednocześnie w sali ograniczona) oraz online przy pomocy środków porozumiewania się na odległość, zapewniających jednoczesną transmisję wizji i dźwięku – aby wziąć udział w dyskusji online należy mieć możliwość korzystania z aplikacji teams oraz wyposażyć się w kamerkę internetową i mikrofon.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *