bezchmurnie
21°
21°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Marlena Brodziak najlepsza
22 marca 2020 r. | 13:16
1

214 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego radnego i Burmistrza. Głosowanie wygrała Marlena Brodziak. Najgorsza okazała się Bożena Kozak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Krzepicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marlena Brodziak najlepsza”

  1. Xxx pisze:

    A w czym ta Pani jest najlepsza……. Bo jest nauczycielką i uczniowie głosują……. żebyś się pani podlizać….

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *