zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Oceń radnego: Marlena Brodziak najlepsza!
09 sierpnia 2020 r. | 12:53
1

352 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego radnego i Burmistrza. Głosowanie wygrała Marlena Brodziak. Najgorszy okazał się Tomasz Rakowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Krzepicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marlena Brodziak najlepsza!”

  1. Mac pisze:

    „Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.” Po raz kolejny pytam pana Redaktora, co na celu ma to głosowanie? Co się tutaj ocenia? Wygrała kobieta która na sesjach rady gminy nie zabiera w ogóle głosu, chyba że na siłę musi coś odczytać. Kompetencje? Wiedzę? Zaangażowanie w sprawy lokalnego społeczeństwa? Czy tylko jakieś kliki wśród rodziny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *