zachmurzenie duże
15°
15°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Marlena Brodziak najgorsza
23 października 2022 r. | 09:00
1

758 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego radnego i Burmistrza. Głosowanie wygrał Bogdan Napieraj. Najgorsza okazała się Marlena Brodziak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Krzepicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marlena Brodziak najgorsza”

  1. Robertch3 pisze:

    Blużnierstwo to była by rzez zła jak to jest że najlepszy to Pan Napieraj 🙂 czy jest gdzieś dostęp do ocen radnych ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *