zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Marian Rutkowski najgorszy
30 maja 2021 r. | 14:57
1

753 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego radnego i Burmistrza. Głosowanie wygrała Alicja Chęcińska. Najgorszy okazał się Marian Rutkowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Krzepicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marian Rutkowski najgorszy”

  1. Man pisze:

    W miarę aktywny radny, zbiera podpisy na różne inicjatywy na Kuźniczce .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *