zachmurzenie duże
15°
15°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Grzegorz Mońka najlepszy!
28 czerwca 2020 r. | 11:13
1

461 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego radnego i Burmistrza. Głosowanie wygrał Grzegorz Mońka. Najgorszy okazał się Tomasz Rakowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Krzepicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Grzegorz Mońka najlepszy!”

  1. MAC pisze:

    Redaktorze, chciałbym zapytać jaki sens ma to głosowanie? O co chodzi z tym najlepszy/najgorszy? W jakiej sferze najlepszy? W czym najgorszy? Czy tutaj stworzyliście ranking sympatii i antypatii społecznych? Bo niestety tak to wygląda kto nie lubi daje minusa, kto lubi plusa. Śmieszny ranking który nie obrazuje istoty sprawy jaką jest zaangażowanie danego radnego w sprawy społeczności lokalnych przez które zostali wybrani. Odniosę się do jednego z ostatnich rankingów gdzie najlepsza okazała się pani Brodziak, a najgorszy pan Balcerzak. Kto brał udział w tym głosowaniu, 13letni uczniowie z klasy pani Brodziak? Jej rodzina? “Jest taki ranking na stronie gminy, zagłosujcie?” Bo jaki jest sens takiego głosowania, przecież głosują ludzie, którzy nigdy nie byli na sesji rady gminy, ba głosują tacy którzy nie wiedzą gdzie jest urząd gminy! Tacy ludzie nie mogą wypowiadać się w sprawie merytorycznej pracy radnych co prawdopodobnie w zamyśle było istotą tego konkursu. W odniesieniu do tego wspomnianego rankingu najlepszym radnym została wybrana pani która na sesjach nigdy się nie odzywa, czyli nie ma pojęcia po co tam siedzi i nie robi nic dla ludzi którzy ją wybrali. Najgorszy zaś okazał się najaktywniejszy radny i pewnie jeden z najbardziej elokwentnych, którego inicjatywy przyniosły wiele dobrego szczególnie dla mieszkańców Krzepic, ale i którego wiele osób nie lubi z różnych powodów. Proponowałbym odpuszczenie tego żałosnego konkursu bo to tylko deprymuje ludzi, powiedziałbym nawet modne ostatnio stwierdzenie, że dzieli ludzi, nie siejmy niepotrzebnego fermentu. Pozdrawiam

    2
    32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *