zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
screen Fokus TV
Oceń radnego: Burmistrz Krystian Kotynia najgorszy
07 marca 2021 r. | 12:06
2

739 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu na najlepszego radnego i Burmistrza. Głosowanie wygrała Alicja Chęcińska. Najgorszy okazał się Burmistrz Krystian Kotynia.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Krzepicach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Krystian Kotynia najgorszy”

  1. Wojtek pisze:

    Ten człowiek nie nadaje się na stanowisko burmistrza. Wystarczy pojechać do innych małych miasteczek i zobaczyć jak się zmieniły w ciągu ostatnich 20 lat. Krzepice niestety stoją w miejscu a stagnacja miasta pod rządami tego Pana aż bije po oczach.

    19
    1
  2. andrzej pisze:

    Ten Pan za swoich rządów jako burmistrz potrafił jedynie wydać decyzję żeby latarnie w Zajączkach ustawić co 50 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *