zachmurzenie duże
10°
10°
niedziela
Reklama
Nowy komendant policji w Krzepicach
04 marca 2022 r. | 12:38
0

W miniony piątek 25 lutego w Komisariacie Policji w Krzepicach odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta podinsp. Zbigniewa Robaka, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. Komendant pełnił służbę niemal przez 30-lat, z czego ponad 23 lat przepracował na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gmin Krzepice, Panki, Przystajń oraz Lipie. Od 01 marca, obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Krzepicach pełni nadkom. Rafał Wiśniewski.

W miniony piątek 25 lutego 2022 roku na zasłużoną emeryturę przeszedł Komendant Komisariatu Policji w Krzepicach podinsp. Zbigniew Robak.

Komendant pełnił służbę niemal przez 30 lat, z czego ponad 23 lata przepracował w krzepickim komisariacie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gmin Krzepice, Panki, Przystajń oraz Lipie.

W trakcie uroczystego pożegnania podinsp. Zbigniew Robak odebrał podziękowania i wyrazy uznania za wieloletnią służbę od policjantów i pracowników Policji z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku mł. insp. Marioli Biskup, a także z rąk samorządowców z miasta i gminy Krzepice, gminy Panki, gminy Przystajń, gminy Lipie oraz od Starosty Powiatu Kłobuckiego.

Od wtorku 1 marca, obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Krzepicach pełni nadkom. Rafał Wiśniewski, który do tej pory sprawował funkcję Komendanta Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *