zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Neonet w Krzepicach zostanie zlikwidowany
24 stycznia 2024 r. | 11:07
0

Zarząd Spółki NEONET S.A. poinformował, że sklep Neonet w Krzepicach przy ulicy Andersa 4 znalazł się na liście sklepów, które zostaną zlikwidowane.

Zarząd Spółki informuje, że planowanych do zamknięcia do końca lutego lub już zamkniętych jest łącznie 26 sklepów Neonet. Pracownicy likwidowanych sklepów z którymi zostanie zakończona współpraca zostali poinformowani o planowanych krokach, a także przysługujących im możliwościach i programach wspierających:
- Zagwarantowane odprawy, których wysokość będzie uzależniona od stażu pracy.
- Okres wypowiedzenia przewidziany przepisami prawa oraz zapisami w umowie.
- Wsparcie w odnalezieniu się na rynku pracy w ramach specjalnie przygotowanego programu outplacement’owego. Spółka zapewnia pomoc w przygotowaniu CV i symulacji przyszłych rozmów rekrutacyjnych oraz przygotowuje listy referencyjne. Dodatkowo dział HR NEONET poleci wytypowanych pracowników firmom rekrutacyjnym, aby jak najszybciej włączyć te osoby w rynek pracy w branży retail.
- Dodatkowy pakiet wsparcia w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy.
- Możliwość kontynuowania pracy przez wybranych pracowników w innych jednostkach należących do Grupy Kapitałowej NEONET. Decyzja o kontynuowaniu pracy jest podejmowana każdorazowo przez osobę, której taka możliwość jest przedstawiona.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *