zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
policja.pl
Na dożywotnim zakazie, po narkotykach i bez OC
05 kwietnia 2021 r. | 11:59
0

Patrol drogówki zatrzymał do kontroli kierującego nissanem. Jak się okazało 35-letni mieszkaniec gminy Krzepice kierował pojazdem pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto kierowca był pod działaniem narkotyków, a jego pojazd nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał ubezpieczenia. Grozi mu kilka lat więzienia

Kłobucka drogówka w miejscowości Kostrzyna zatrzymała kierującego osobowym nissanem, który popełnił cały wachlarz wykroczeń i przestępstw. Po sprawdzeniu dokumentów przez mundurowych okazało się, że 35-letni kierujący jechał pomimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto pojazd, którym jechał, nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał aktualnego ubezpieczenia. Kierującego, mieszkańca gminy Krzepice, poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Natomiast wstępny wynik badania na zawartość substancji psychotropowej okazał się pozytywny. Mężczyźnie pobrano krew do dalszych badań. Sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy zajmą się teraz krzepiccy kryminalni, a o jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd. Grozi mu kilka lat pozbawienia wolności. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *