bezchmurnie
21°
21°
wtorek
Reklama
Może tym razem się uda?
18 grudnia 2020 r. | 13:07
0

Ruszył kolejny nabór wniosków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Może tym razem uda się złożyć wniosek, który otrzyma rządowe wsparcie.

Poprzednio złożone wnioski w konkursie przez Burmistrza Krystiana Kotynię, zostały odrzucone. Pieniądze trafiły do czterech gmin powiatu kłobuckiego, omijając Krzepice.

Termin składania wniosków mija 28 grudnia 2020 r.

Z uwagi na okres świąteczno-noworoczny oraz czas niezbędny na weryfikację wniosków i ich korektę przez wnioskodawców wojewoda śląski apeluje o wcześniejsze złożenie wniosków. Wnioski, które wpłyną ostatniego dnia naboru nie będą mogły zostać skorygowane, co może oznaczać brak możliwości zakwalifikowania ich do dalszej oceny.

Wnioski należy składać do wojewody przez elektroniczną skrzynkę podawczą.

Środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych przeznaczone są na wsparcie projektów inwestycyjnych, których wartość kosztorysowa nie jest niższa niż 400 tys. zł. O wsparcie w ramach tych środków mogą ubiegać się wszystkie jednostki samorządu terytorialnego.

Jednostka samorządu terytorialnego może złożyć maksymalnie 3 wnioski na nie więcej niż 3 inwestycje (jeden wniosek – jedna inwestycja). /ŚlUW/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *