zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
sobota
Reklama
Mieszkaniec Krzepic sprzedawał viagrę. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności!
06 sierpnia 2020 r. | 09:36
0

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Katowicach zatrzymali 27-letniego mieszkańca Krzepic, który za pośrednictwem jednego z portali internetowych nielegalnie sprzedawał leki na potencję.

Mężczyzna został zatrzymany w chwili nadawania w paczkomacie przesyłki z zamówieniem. Po przeszukaniu jego mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 2 tys. tabletek i saszetek z lekami. Za handel produktami leczniczymi bez wymaganego zezwolenia grożą mu 2 lata więzienia i wysoka grzywna.

Osobę nielegalnie handlującą medykamentami, policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej namierzyli na jednym z portali internetowych. Stróże prawa ustalili, że za bezprawny obrót lekami na potencję odpowiada 27-letni mieszkaniec Krzepic. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w chwili, gdy nadawał w paczkomacie przesyłkę z zamówieniem. W toku przeszukania m.in. jego mieszkania, stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli ponad 2 tys. tabletek i saszetek z lekami na potencję, którymi mężczyzna handlował wbrew przepisom ustawy. Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzili policjanci z KPP w Kłobucku. Za obrót lekami bez wymaganego zezwolenia grozi do 2 lat więzienia i wysoka grzywna. /KWP w Katowicach/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *