słabe opady deszczu
Mieszkanie 63,9m2 za 172 zł miesięcznie! Tylko w ZOZ Kłobuck
20 października 2020 r. | 12:06
1

Znalazłem tylko trzy oferty wynajmu lokali mieszkalnych w gminie Krzepice. Wszystkie w granicach 600-800 zł miesięcznie, w zależności od metrażu. A wiecie, ile dzieci lekarzy bądź pielęgniarek lub pracowników ZOZ Kłobuck płacą za wynajem dwóch mieszkań w Zajączkach Drugich w budynku ośrodka zdrowia przy ul. Nowa Wieś 25?

Za mieszkanie o powierzchni 49,9m2 ZOZ pobiera czynsz w wysokości 134,73 zł miesięcznie (1616,76 zł rocznie), a za mieszkanie 63,9m2 172,53 zł miesięcznie (2 070,36 zł rocznie). Oczywiście, do tego dojdą jeszcze media.

Stawkę pobieraną przez ZOZ, pozostawię bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Jedna odpowiedź do “Mieszkanie 63,9m2 za 172 zł miesięcznie! Tylko w ZOZ Kłobuck”

1. Beata pisze:

Po pierwsze czynsz ustala gmina za metr, a po drugie doliczając ogrzewanie, oświetlenie klatki i inne opłaty to wyjdzie dużo więcej. Energia, woda i ścieki płacone są wg wskazań licznika. Koszty utrzymania mieszkań są regularnie rozliczane przez ZOZ, Poza tym mieszkanie jedno stało kilka lat puste i wtedy nikt tego nie widział. Mieszkałam tam przez kilkanaście lat więc wiem jak to wygląda. Proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd.