zachmurzenie duże
10°
10°
niedziela
Reklama
policja.pl
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych w Krzepicach
14 lipca 2023 r. | 09:57
0

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kierującego fiatem, który wyprzedzał inny pojazd na oznakowanym przejściu dla pieszych. Do wykroczenia doszło w Krzepicach na ulicy Kuźniczka. Za ten niebezpieczny manewr kierowca został ukarany mandatem w kwocie 1,5 tysiąca złotych, a do jego konta dopisano 15 punktów karnych.

W ramach codziennej służby policjanci z kłobuckiej drogówki prowadzą wiele różnych akcji mających na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Mundurowi w sposób szczególny koncentrują swoje działania na bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego, czyli pieszych i rowerzystów. Z uwagi na to, policjanci bardzo często kontrolują relację pomiędzy kierowcami, a pieszymi. Wczoraj tuż przed godziną 9.00 w Krzepicach na ulicy Kuźniczka, patrol z drogówki zatrzymał do kontroli 65-letniego kierowcę osobowego fiata, który wyprzedzał inny pojazd na oznakowanym przejściu dla pieszych. Za ten niebezpieczny manewr kierowca został ukarany mandatem w kwocie 1,5 tysiąca złotych, a do jego konta dopisano 15 punktów karnych. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *