zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Wypadek na Wieluńskiej w Krzepicach. Dwie osoby trafiły do szpitala
08 grudnia 2021 r. | 14:37
0

Kłobuccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zderzenia audi i citroena, do którego doszło wczoraj na ul. Wieluńskiej w Krzepicach. Ze wstępnych ustaleń mundurowych z drogówki wynika, że 22-letnia kierująca citroenem, na łuku drogi wpadła w poślizg, po czym przejechała przez oś jezdni i zderzyła się z jadącym z przeciwka audi. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca citroenem oraz 42-letni kierowca audi, oboje trafili do częstochowskiego szpitala.

W poniedziałek 6 grudnia około godziny 18.10 oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na moście przed skrzyżowaniem z ulic Wieluńskiej i Młyńskiej w Krzepicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy wstępnie ustalili, że jadąca w kierunku Wielunia, 22-letnia kierująca citroenem, na łuku drogi wpadła w poślizg, po czym przejechała przez oś jezdni i czołowo zderzyła się z jadącym z przeciwka audi, którym kierował 42-letni mężczyzna. Oboje kierujący są mieszkańcami gminy Krzepice, w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Z miejsca zdarzenia zostali zabrani do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu. W zależności od kwalifikacji medycznej obrażeń ciała jakich doznały kobiety podróżujące volkswagenem, zdarzenia będzie potraktowane jako kolizja drogowa lub jako wypadek. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *