zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Tragedia na obwodnicy krzepickiej. Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku!
06 października 2020 r. | 10:53
0

Kłobuccy śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy krzepickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący motorowerem romet, poruszając się DK 43 w kierunku Kłobucka, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi, wywracając pojazd. Niestety, na skutek tego zdarzenia, w wyniku odniesionych obrażeń 42-letni mężczyzna zmarł w karetce pogotowia ratunkowego podczas transportu do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj wczesnym rankiem, około godziny 5:20, na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Krzepice. Jak wstępnie ustalili policjanci z kłobuckiej drogówki, kierujący motorowerem romet, poruszając się DK 43 w kierunku Kłobucka, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi wywracając pojazd.

Niestety, na skutek tego wypadku w wyniku odniesionych obrażeń 42-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu oleskiego, zmarł w karetce pogotowia ratunkowego podczas transportu do szpitala.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu, w którego trakcie śledczy skorzystają z opinii biegłych z zakresu między innymi stanu technicznego pojazdów oraz rekonstrukcji wypadków drogowych. Dodatkowo miejsce zdarzenia zbada zespół, w skład którego wchodzą policjanci z drogówki oraz przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (47) 85 822 00, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *