pochmurnie
-0°
-0°
środa
Reklama
fot. UM Krzepice
Ruszają konsultacje społeczne w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Krzepice
25 listopada 2020 r. | 12:46
0

Już jutro rozpoczną się konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Krzepice.

Organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mogą składać pisemne uwagi i opinie dotyczące konsultowanego projektu uchwały we wskazanym terminie w Referacie Gospodarki Komunalnej, Planowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Krzepicach pok. nr 11 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: gkr@krzepice.pl.

Konsultacje potrwają do 2 grudnia 2020 roku.

Projekt uchwały znajdziecie poniżej.
Zarządzenie Burmistrza Krzepice.pdf
Ogłoszenie w sprawie konsultacji.pdf
projekt uchwały w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Krzepice.pdf

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *