zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
fot. UM Krzepice
Będzie nowy burmistrz – przewidywania wyborcze w gminie Krzepice
05 kwietnia 2024 r. | 18:34
0

W niedzielę, 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać nowego burmistrza, radnych miejskich, radnych powiatowych oraz radnych sejmiku województwa śląskiego.

W ocenie redakcji w gminie Krzepice burmistrzem zostanie Mateusz Kluba.

W wyborach do Rady Powiatu Kłobuckiego mandaty powinni zdobyć następujący kandydaci: Bogdan Napieraj (Prawo i Sprawiedliwość), Zbigniew Pilśniak (Trzecia Droga), Kinga Telęga (Koalicja Obywatelska) i Zbigniew Kulej (KWW Razem Możemy Więcej Koalicja Samorządowa).

W wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego mandaty "powędrują" do: Mariusza Trepki (Prawo i Sprawiedliwość), Stanisława Gmitruka (Trzecia Droga), Eweliny Balt (Lewica) i Bartłomieja Sabata (Koalicja Obywatelska).

Wybory samorządowe odbędą się już w najbliższą niedzielę. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7:00 - 21:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *