zachmurzenie małe
10°
10°
środa
Reklama
Raków Częstochowa
Liswarta Krzepice partnerem Rakowa Częstochowa
11 września 2023 r. | 12:39
0

Liswarta Krzepice dołączyła do grona partnerskich klubów Rakowa Częstochowa. W budynku Akademii miało miejsce spotkanie dla nowych partnerów Rakowa w Projekcie Klubów Filialnych. W obecności Wiceprezesa Zarządu Rakowa Częstochowa Dawida Krzętowskiego oraz Dyrektora Akademii Rakowa Dariusza Grzegrzółki przedstawiciele ośmiu dołączających do PKF klubów podpisali umowy oraz otrzymali okolicznościowe upominki.

Projekt zakłada wielopłaszczyznową współpracę, m. in. w obszarach metodyki szkolenia czy organizacji pracy. Na PKF składa się również dostęp do staży trenerskich, udział w eventach organizowanych przez Akademię, a także szeroki zakres szkoleń.

Łącznie w Projekcie Klubów Filialnych uczestniczy obecnie 42 partnerów. Kluby, które dołączyły dołączyły do PKF 31 sierpnia 2023 roku to: UKS Warszowice, Champions Busko Zdrój, Real Varsovia, Liswarta Krzepice, Zieloni Żarki, Sokół Wręczyca Wielka, Sportowa Częstochowa, Warta Kamieńskie Młyny. /Raków/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *