zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Krzepiccy policjanci złapali pijanego kierowcę
19 maja 2021 r. | 11:08
0

Kilka dni temu doszło do zatrzymania pijanego kierowcy. Świadek zadzwonił na policję, że jeden z kierowców poruszający się osobowym volkswagenem po drogach gminy Krzepice może być pijany. Krzepiccy mundurowi natychmiast zareagowali i już po krótkiej chwili zatrzymali opisany w zgłoszeniu pojazd. Okazało się, że 57-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 2.5 promila alkoholu, a pojazdem kierował pomimo braku uprawnień.

Nietrzeźwy kierujący musi liczyć się z wysoką grzywną, orzeczonym zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a nawet z karą pozbawienia wolności do lat 2. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *