zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Kryminalni zatrzymali 37-latka z gminy Krzepice
22 grudnia 2021 r. | 12:11
0

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kłobuckiej komendy codziennie podejmują działania, których celem jest zatrzymywania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W miniony poniedziałek 13 grudnia, kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Krzepice. Zatrzymany mężczyzna ukrywał się przez niemal pół roku, ponieważ ciążył na nim wyrok 3 lat pozbawienia wolności za kilkukrotne prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

W kłobuckiej komendzie zadania związane z poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości lub osób zaginionych są koordynowane i realizowane przede wszystkim przez zespół policjantów z wydziału kryminalnego, którzy często są wspierani przez mundurowych z wydziału prewencji i ruchu drogowego.

Poszukiwania osób ukrywających się, wymaga od śledczych dużego zaangażowania oraz skrupulatnego gromadzenia informacji i ich późniejszej analizy, ponieważ sami poszukiwani z reguły są bardzo ostrożni, starają się być niezauważalni dla otoczenia i nie rzucają się w oczy.

W miniony poniedziałek, 13 grudnia, kłobuccy kryminalni na podstawie zebranych informacji zrealizowali jedną ze spraw i w miejscu zamieszkania zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Krzepice. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie. Poszukiwany ukrywał się przez niemal pół roku, ponieważ ciążył na nim wyrok 3 lat pozbawienia wolności za kilkukrotne prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *