bezchmurnie
21°
21°
wtorek
Reklama
Kolejny wypadek na obwodnicy krzepickiej
08 października 2020 r. | 12:09
0

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy krzepickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 25-letnia kobieta kierująca renault, wjeżdżając na DK43 z drogi podporządkowanej – ulicy Dąbrowskiego, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Wielunia 64-letniemu mężczyźnie kierującemu volvo. Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w Częstochowie oraz Oleśnie.
Do wypadku doszło wczoraj około godziny 20:05, na drodze krajowej nr 43 w Krzepicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kobieta kierująca osobowym renault (mieszkanka powiatu kłobuckiego), wyjeżdżając z drogi podporządkowanej – ulicy Dąbrowskiego, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Wielunia 64-letniemu kierowcy osobowego volvo (mieszkaniec powiatu wieluńskiego). Kierujący byli trzeźwi.

Z kobietą podróżowała dwójka dzieci w wieku 6 i 8 lat, które z obrażeniami ciała zostały przewiezione do częstochowskiego szpitala. Natomiast z mężczyzną podróżowała 64-letnia kobieta, która również odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala w Oleśnie.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki. Aktualnie dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych.

W trakcie wykonywania policyjnych czynności droga krajowa 43 w kierunku Wielunia była zamknięta. Wyznaczono objazdy drogami gminnymi przez Krzepice. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *