zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Jest praca dla absolwentów Zespołu Szkół w Krzepicach
25 listopada 2021 r. | 11:42
0

Dbając o rozwój uczniów i myśląc o przyszłości absolwentów, Branżowa Szkoła I stopnia w Krzepicach nawiązała umowy partnerskie z lokalnymi przedsiębiorstwami. Pracodawcy zobowiązują się w pierwszej kolejności przyjmować na praktykę zawodową uczniów tej szkoły, wspierać ich rozwój, a najlepszym absolwentom zapewniać pracę.

Na podstawie zawartych umów partnerskich firmy gwarantują pracę absolwentom Branżowej Szkoły w następujących zawodach:
- Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Krzepicach – piekarz
- „Max” Gabriela Krawczyk – mechanik pojazdów samochodowych
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolarstwo Pilśniak w Starokrzepicach - stolarz
- „Kesmet”, A.Kęsik w Krzepicach - ślusarz
- F.P.H.U. Majerowie s.c. w Krzepicach- dekarz
- Przedsiębiorstwo Remonotowo – Budowlane „Budmar” M.Wrona – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
- „Polomarket” w Krzepicach – sprzedawca

17 listopada uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich Branżowej Szkoły I stopnia odwiedzili firmę „Blyss“. Przedstawiciele firmy zapoznali uczniów z asortymentem firmy m.in. różnego rodzaju przyczep i zabudowami samochodowymi – campingowymi, gastronomicznymi, medycznymi, budowlanymi, lawetami oraz z procesem produkcyjnym. Profesjonalizm firmy, umiejętność dostosowania produktu do potrzeb klienta, przemyślana linia produkcyjna, nowoczesny park maszynowy, innowacyjne rozwiązania technologiczne wywarły na uczestnikach wyjazdu ogromne wrażenie. Możliwość zadawania pytań, otwartość oprowadzających, poczęstunek zapewniły miłą atmosferę.

Planowane są również inne wizyty studyjne w dużych przedsiębiorstwach znanych na rynku krajowym i zagranicznym.

Informację przekazała do redakcji kierownik szkolenia praktycznego, Ewelina Łyźniak. Zainteresowanych podjęciem pracy odsyłam bezpośrednio do firm lub Zespołu Szkół w Krzepicach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *