zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
zdjęcie poglądowe
Jest kolejny przetarg na modernizację drogi dojazdowej do pól w Zajączkach Pierwszych
10 października 2022 r. | 09:00
0

Gmina Krzepice kolejny raz ogłosiła przetarg na modernizację drogi dojazdowej do pól w Zajączkach Pierwszych.

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do pól w Zajączkach Pierwszych na długości 330 m. Zakres obejmuje jezdnię o szerokości 3,5 m z 2 % pochyleniem jednostronnym w kierunku lewego rowu, pobocza o szerokości 0,75 m.

Konstrukcja nawierzchni drogowej składać się będzie z następujących warstw:
• Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S – 5 cm
• Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W - 3 cm
• Emulsja asfaltowa do skropienia powierzchni EK 70 0,3 kg/m2
• Podbudowa zasadnicza z kruszywa kamiennego o uziarnieniu frakcji 0/31,5 – 20 cm.

Zaprojektowano również naprawę nawierzchni zjazdów do nieruchomości warstwą kruszywa kamiennego o uziarnieniu 0/31,5 i grubości 20 cm oraz pobocza ulepszone wykonane z kruszywa kamiennego o uziarnieniu 0/31,5 i grubości 10 cm. Do drogi przylegają skarpy. W związku z remontem nawierzchni drogi konieczna będzie ich regulacja i wyrównanie, dotyczy to również rowu lewego.

Oferty można składać do 20 października 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *