zachmurzenie duże
15°
15°
niedziela
Reklama
Gmina nie otrzyma ponad 773 tys. zł na trzy projekty szkolne!
06 maja 2020 r. | 14:38
0

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego rozstrzygnął konkurs w ramach Osi Priorytetowej XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działania 11.1 Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego, Poddziałania 11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego – konkurs (Obszary Strategicznej Interwencji – Obszary wiejskie).

W konkursie tym wystartowała gmina Krzepice, która starała się o dotacje na trzy projekty. Niestety, na staraniach się skończyło, bo przez słabo napisane wnioski, gmina pieniędzy nie otrzyma.

Chodzi o projekt pn. "Z wiedzą i kompetencjami idę w świat”. Kształtowanie i rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych" na 233 603,32 zł, "Kluczowe kompetencje otwierają drzwi do sukcesu" na 269 984,55 zł oraz "Nowoczesne wsparcie ucznia - Podniesienie jakości nauczania oraz wysokiej jakości kształcenia ogólnokształcącego w szkole podstawowej im. Władysława Reymonta w Starokrzepicach" na 269 548,87 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *