zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Gmina Krzepice przymierza się do zagospodarowania terenu w okolicach młyna Marcelin w Krzepicach
07 września 2021 r. | 12:49
1

Gmina Krzepice poszukuje firmy, która wykona koncepcję zagospodarowania terenu w okolicach młyna Marcelin w Krzepicach na cele sportu i rekreacji.

Zamiarem gminy jest utworzenie we wskazanym miejscu ogólnodostępnej plaży i miejsca do wodowania kajaków z infrastrukturą towarzyszącą jak np. boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, kemping i pole namiotowe. W zakresie zamówienia jest również określenie sposobu skomunikowania tego miejsca z drogą publiczną – ul. Wieluńską, a także sposobu i rodzaju oświetlenia i zapewnienia właściwych warunków sanitarnych. Koncepcja musi uwzględniać potrzeby osób niepełnosprawnych.

Oferty można składać do 16 września 2021 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Gmina Krzepice przymierza się do zagospodarowania terenu w okolicach młyna Marcelin w Krzepicach”

  1. Krzepicok pisze:

    To nie ma sensu zagospodarowywać teren zalewowy … Po pierwszych podróżach wiosennych piasek zniknie szłam się naniesie… Potrzebny zbiornik rekreacyjno retencyjny zalać łąki na magrecie i tam coś zrobić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *