zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
czwartek
Reklama
UM w Krzepicach
Genowefa Słomian skończyła 100 lat
06 listopada 2023 r. | 13:09
0

23 października 2023r. mieszkanka Gminy Krzepice Pani Genowefa Słomian obchodziła piękny jubileusz 100 - lecia urodzin. Z tej okazji gratulacje i życzenia zdrowia, pomyślności oraz nieustającej pogody ducha Dostojnej Jubilatce w dniu urodzin złożyli Burmistrz Krzepic Krystian Kotynia oraz Kierownik USC Małgorzata Krzemińska. Zacnej Jubilatce został również przekazany list gratulacyjny oraz życzenia od Prezesa Rady Ministrów RP Pana Mateusza Morawieckiego.

Pani Genowefa Słomian urodziła się 23 października 1923r. w Pątnowie.

Wychowała pięcioro dzieci. Doczekała się też czternaścioro wnuków oraz dwudziestu czterech prawnuków.

Setne urodziny to piękna i składająca do zadumy rocznica. Pani Genowefa przeżyła cały wiek polskiej historii. Zebrała bogaty bagaż doświadczeń. /UM w Krzepicach/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *